مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

تولید انواع دستگاه لیزر مو زائد حرفه ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش تولید دستگاه لیزر مو زائد حرفه ایخرید انواع دستگاه لیزر مو زائد حرفه ای

دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای به یکی از محبوب ترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد بدن تبدیل شده است و تقاضا برای لیزر موهای زائد در سال های اخیر به طور قابل توجهی افزایش یافته است. سالن های اپیلاسیون با تیغ، موم، موبر و اپیلاتور از شر آکنه و موهای زیر جلدی خلاص می شوند. اما در مجموعه ما تولید انواع دستگاه لیزر مو زائد حرفه ای با قیمت مناسب انجام می گردد که می توانید برای خرید به سایت رسمی ما مراجعه کنید.

تولید انواع دستگاه لیزر مو زائد حرفه ای

روش تولید دستگاه لیزر مو زائد حرفه ای

روش تولید دستگاه لیزر مو زائد حرفه ای

آخرین نسخه تولید دستگاه لیزر در کلینیک کاخ سفید موجود است و سازگارترین لیزر برای از بین بردن موهای زائد بدن و صورت بر اساس شرایط شما انتخاب می شود. اپیلاسیون با لیزر یکی از ایمن ترین و موثرترین روش های حذف مو است. این روشی است که از آخرین پیشرفت های فناوری در علم پزشکی بهره می برد و به شما امکان می دهد برای مدت طولانی از شر موهای زائد خلاص شوید.

البته نتایج لیزر زمانی موثر و بسیار مثر است که در یک مرکز معتبر و مجهز به بهترین دستگاه لیزر موهای زائد انجام شود. فناوری لیزر با دستگاه لیزر متفاوت است. فناوری لیزر شامل خصوصیات فیزیکی پرتوی لیزر است. به عنوان مثال ، فناوری لیزر الكساندریت دارای طول موج (خاصیت فیزیکی) 755 نانومتر است. دستگاه الكساندریت از فناوری لیزر الكساندرایت استفاده می كند. به عبارت دیگر ، نوری با طول موج 755 نانومتر ساطع می کند.

به عبارت دیگر ، آنچه خصوصیات پرتو لیزر را تعیین می کند ، فناوری لیزر است. با این وجود ، کارایی دستگاه لیزر فقط به فناوری بکار رفته در آن بستگی ندارد. محدود کردن تعداد عکسها یا عکسهای لیزری ، قطر پرتو لیزر ، فواصل بین عکسها ، سیستم خنک کننده و بسیاری موارد دیگر می تواند نتایج لیزر را بهبود بخشد یا ضعیف کند. به عنوان مثال ، دستگاهی که فواصل شلیک آن کوتاهتر باشد خطر سوختن آن بیشتر است.

یا مثلاً بعضی از دستگاه ها مجهز به سیستم خنک کننده هستند. در طی اشعه لیزر ، با گرم شدن فولیکول ها (اندام های بدن) پوست گرم می شود. برای جلوگیری از آسیب پوستی و آسیب انتخابی به فولیکول ، باید پوست را با اشعه لیزر خنک کرد. سیستم ها و روش های خنک کننده در تأثیر و جلوگیری از اثرات اپیلاسیون لیزر بسیار مهم هستند.

خرید انواع دستگاه لیزر مو زائد حرفه ای

خرید انواع دستگاه لیزر مو زائد حرفه ای مشتریان گرامی که قصد خرید انواع دستگاه لیزر مو زائد حرفه ای را دارند می توانند با مراجعه به سایت رسمی ما که در زمینه خرید دستگاه لیزر فعالیت می کند مراجعه کنند و این دستگاه را با قیمت خوب و منطقی خریداری نمایند. از طرفی در شرکت ما این دستگاه با ضمانت و گارانتی به دست مشتری می رسد که همین امر در فروش بیشتر این دستگاه نقش مهمی داشته است.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.