مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

تولید انواع دستگاه لیزر حرفه ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

اجزای تشکیل دهنده دستگاه لیزر حرفه ایفروش انواع دستگاه لیزر حرفه ای

تولید انواع دستگاه لیزر حرفه ای در این مرکز معتبر صورت می ‌گیرد. امروزه استفاده از این دستگاه ها برای تمیزی و زیبایی پوست بسیار مورد استفاده قرار می ‌گیرد. دستگاهی که در این مرکز تولید می ‌شود، بسیار مرغوب و باکیفیت هستند و افراد با خیالی آسوده می ‌توانند، توسط این دستگاه به رفع موهای زائد اقدام نمایند. به هیچ عنوان باعث حساسیت و خارش در سطح پوست نمی گردند.

تولید انواع دستگاه لیزر حرفه ای

اجزای تشکیل دهنده دستگاه لیزر حرفه ای

اجزای تشکیل دهنده دستگاه لیزر حرفه ای در این مقاله با ما همراه باشید، تا اجزای تشکیل دهنده دستگاه لیزر حرفه ‌ای را مورد بررسی و مطالعه قرار دهیم.

  1. به طور کلی یک دستگاه لیزر متشکل از سه قسمت اصلی می باشد: ماده فعال،
  2. کاواک،
  3. منبع تغذیه. ماده فعال ماده ‌ای است که بعد از برانگیخته شدن از خود فوتون ساطع می ‌کند. کاواک محفظه ای است که ماده فعال لیزر در آن قرار می ‌گیرد و دارای دو آینه در انتها و ابتدای محفظه می باشد. منبع تغذیه نقش تامین انرژی لازم را برعهده دارد. هر قطعه از این دستگاه حرفه ‌ای را یک کارخانه تولید کرده است که مجموعه این قطعات ساخته شده بر روی یک جعبه اصلی دستگاه سوار می ‌شود.

درب جعبه این قطعه به منظور جلوگیری از خروج دود و هنگام برش طراحی شده است. حسگر بسته بودن درب جعبه که با صدای بوق به کاربر هشدار می دهد و تولید نور لیزر را متوقف می ‌کند. مادر برد که قطعه اصلی دستگاه است که وظیفه فرمان حرکت را برعهده دارد. میز کار دو نوع دارد. مثل میزکار شمشیری و میز کار زنبوری.

فروش انواع دستگاه لیزر حرفه ای

فروش انواع دستگاه لیزر حرفه ‌ای در این مرکز صورت می ‌گیرد. انواع این دستگاه‌ ها را که بسیار با کیفیت می باشند، به فروش می ‌رساند. دستگاه لیزر حرفه ‌ای از قسمت ‌های مختلفی تشکیل می ‌شوند. مانند: دستگاه برش، کاواک و غیره. تولید دستگاه لیزر امروزه یکی از ضروریات می باشد، زیرا بسیار مورد استفاده افراد قرار می ‌گیرد.

فروش دستگاه لیزر در سطح انبوهی در کشور در بازارهای داخلی و خارجی انجام می‌ شود. انواع آن ها به صورت کاملا حرفه ای با استفاده از تجهیزات پیشرفته ساخته شده‌ اند. انواع آن ها را به روش های متعددی می توانید خریداری کنید.

آن ها را در سر تا سر کشور های جهان توزیع کرده و در دسترس مشتریان قرار داده اند. این محصول بدون هیچ گونه دردی به رفع دائمی مو های زائد بدن شما می پردازد و تاثیرات به سزایی در زیبایی پوست شما دارند. قطعات مختلف این ماشین عبارتند از: بدنه یا جعبه که بقیه قطعات روی آن سوار می شود جعبه شامل پایه، چرخ، درب، لوله خروجی دود.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.