مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

تولید ارزان دستگاه لیزر موی بدن

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع دستگاه لیزر موی بدنخرید انواع دستگاه لیزر موی بدن

لیزر موهای زائد یکی از بهترین روش ها برای رها شدن از موهای زائد می باشد، که در این روش از پرتوهای متمرکز نور برای از بین بردن فولیکول های مو استفاده می گردد. اما ما برای لیزر موی بدن نیاز به یک دستگاه لیزر موی بدن مناسب داریم که ما در این مقاله انواع دستگاه را نام میبریم و درمورد دستگاه دایود که یکی از بهترین و پیشرفته ترین دستگاهای لیزر موی بدن هست صحبت میکنیم.

تولید ارزان دستگاه لیزر موی بدن

انواع دستگاه لیزر موی بدن

نحوه تولید دستگاه لیزر موی بدنبهتر است قبل از اینکه با انواع دستگاه های لیزر آشنا شوییم در رابطه با خود این محصول اطلاعاتی بدست آوریم .

در این روش نور لیزر به صورت مستقیم، به فولیکول مو برخورد می کند و آن ها را تخریب می کند، فولیکول شامل کیسه های کوچکی درون پوست است که مو در آن جا رشد می کند . لیزر با استفاده از گرما این کیسه های کوچک که فولیکول های مو هستند را نابود و یا تخریب میکند.

انواع دستگاه لیزر به دلیل کارایی های متفاوت به چند دسته تقسیم می شوند ؛ به عنوان مثال دستگاه الکساندرایت ، دستگاه ان دی یاگ ، دستگاه آی پی ال و…. است که در اینجا به توضیح مختصری در رابطه با آنها می پردازیم .

لیزر الکساندرایت را یکی از پیشرفته ترین نوع لیزر ها می نامند که توانایی رفع موهای زائد به شکل وسیعی را دارد و برای درمان انواع ضایعات عروقی قابل درمان است .برخی از کاربردهای این دستگاه شامل :درمان آسیب های پوستی ناشی از آفتاب ، درمان لک و کک و مک های پوستی و… است .

دستگاه لیزر دایود دارای طول موج ۸۰۰ نانو متر برای از بین برن موهای زائد می باشد ، میزان جذب شدن طول موج این دستگاه در ملانین پوست به نسبت دستگاه الکساندرایت کمتراست اما عمق نفوذ بیشتری دارد. یکی از ویژگی های مهم این دستگاه این است که با پوست ما ایرانی ها سازگاری خوبی دارد همچنین دستگاه دارای تنظیماتی می باشد که برای از بین بردن موهای زائد برای پوست های تیره هم مناسب می باشد. از دیگر قابلیت های این دستگاه می توان به خنک کردن سطحی پوست در زمان لیزر نیز اشاره کرد.

خرید انواع دستگاه لیزر موی بدن

خرید انواع دستگاه لیزر موی بدناز مهم ترین فاکتور های مهم در انتخاب بهترین دستگاه لیزر موهای زائد می توان به سرعت دستگاه و میزان عمق نفوذ اشعه آن اشاره کرد. با توجه به پیشرفت علم پزشکی در زمینه های مختلف دستگاه های مورد استفاده در روش های زیبایی نیز دچار تغییر و تحول بسیاری شده اند.

خرید دستگاه های لیزر مو در سال‌های اخیر بسیار پرطرفدار شده.برای خرید این نوع از محصولات بهتر است به مراکز معتبر مراجعه کنید تا در گیر سودجویان فعال در این حوزه نشوید .

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.