مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

توزیع کننده عمده دستگاه لیزر مو زائد رولی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقایسه دستگاه لیزر رولی با دستگاه لیزر شاتیفروش مستقیم دستگاه لیزر مو زائد رولی

امروزه انواع دستگاه لیزر مو زائد رولی در کیفیت بالایی تولید می گردد که با تماس مستقیمی که با پوست دارد در پوست نفوذ کرده و به از بین بردن موهای زائد خواهند پرداخت. بنابراین توزیع کننده دستگاه لیزر مو زائد رولی به صورت عمده به شیوه های متنوعی انجام می شود تا به راحتی انواع این دستگاه ها در اختیار مشتریان قرار گیرند و امکان خرید آسان این محصولات به راحتی صورت گیرد.

توزیع کننده عمده دستگاه لیزر مو زائد رولی

مقایسه دستگاه لیزر رولی با دستگاه لیزر شاتی

مقایسه دستگاه لیزر رولی با دستگاه لیزر شاتی درباره تفاوت های دستگاه لیزر رولی با دستگاه لیزر شاتی چه می دانید؟

دستگاه لیزر شاتی از جمله پرکاربردترین دستگاه های می باشد که جهت حذف موهای زائد مورد استفاده قرار می گیرند به طوری که جهت از بین بردن موها از امواج لیزر که از هندپیس دستگاه ساطع می شود و به بدن نفوذ می کند استفاده می گردد.

بیشترین کاربرد این دستگاه با توجه به تماس زیادی که با پوست بدن دارد در موارد مختلفی همچون سولاری، آی پی ال، اس اچ آر، ایلایت و … می باشد.

معمولا سر این لیزر مستقیم بر روی پوست بدن قرار خواهد گرفت و با حرکت چرخشی امواج را وارد بدن خواهد کرد.

در مقابل دستگاه لیزر شاتی دارای ورق های مستطیلی شکلی به نام شات هستند که جهت از بین بردن موهای زائد به کار گرفته می شوند و بر نواحی مورد نظر این ورقه ها گذاشته خواهند شد و با فاصله مشخصی امواج از هندپیس دستگاه به ورق های شات نفوذ کرده و موجب حذف موهای زائد می گردد.

از جمله تفاوت های این دو دستگاه می توان گفت در تعداد جلساتی است که نیاز به زدودن موهای زائد می باشد و معمولا در دستگاه لیزر شاتی تعداد جلسه ها کمتر از تعداد جلسه ها برای رفع این موهای زائد با دستگاه رولی خواهد بود.

با توجه به این که لیزر شاتی از فاصله معینی بر روی پوست گرفته می گردد به همین جهت هیچ تماسی با پوست بدن نخواهد داشت اما دستگاه لیزر رولی با پوست بدن تماس بیشتری خواهد داشت و به همین دلیل به راحتی به زدودن موهای زائد بدن خواهد پرداخت به همین جهت می توان گفت دستگاه لیزر شاتی ایمنی بالاتری نسبت به دستگاه لیزر رولی خواهد بود.

فروش مستقیم دستگاه لیزر مو زائد رولی

فروش مستقیم دستگاه لیزر مو زائد رولی امروزه انواع دستگاه لیزر مو زائد رولی در انواع کیفیت ها تولید می گردد تا مشتریان به راحتی امکان خرید این دستگاه ها را داشته باشند.

بنابراین انواع دستگاه لیزر مو زائد رولی به شیوه های گوناگونی در بازار توزیع خواهد شد که از جمله روش های فروش این محصول می توان به فروش مستقیم دستگاه لیزر مو زائد رولی و فروش غیر مستقیم این دستگاه ها اشاره کرد.

فروش دستگاه لیزر به صورت اینترنتی بیشتر مورد توجه مشتریان قرار گرفته است چرا که با حذف واسطه ها محصول با قیمت مناسب تری در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.‌

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.