مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

توزیع کننده دستگاه لیزر مو زائد رولی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقایسه دستگاه لیزر مو زائد رولی با شاتیقیمت دستگاه لیزر مو زائد رولی اصل

استفاده از دستگاه لیزر مو از بهترین روش ها برای حذف موهای زائد است. این دستگاه ها با پرتوهای تابشی خود به تدریج ریشه موها را ضعیف کرده و به این ترتیب موها امکان رشد مجدد نخواهند داشت توزیع کننده دستگاه لیزر مو زائد رولی این دستگاه را برای کلینیک های زیبایی ارائه کرده است و خریداران از سراسر کشور می توانند در تماس مستقیم و بی واسطه با این توزیع کننده آن را به راحتی سفارش دهند.توزیع کننده دستگاه لیزر مو زائد رولی

مقایسه دستگاه لیزر مو زائد رولی با شاتی

مقایسه دستگاه لیزر مو زائد رولی با شاتی دستگاه لیزر مو زائد رولی و شاتی دو نوع از دستگاه های لیزر مو هستند که با یکدیگر دارای تفاوت های زیادی می باشند. برخی از نکات اختلافی این دو نوع لیزر به طور خلاصه به قرار زیر است :

هزینه لیزر مو : هزینه از بین بردن انواع موهای زیاد طبق تعداد جلسات درمانی است. تعداد جلسات برای حذف موها با استفاده از دستگاه لیزر مو رولی بیشتر است و به همین دلیل هزینه درمان با این دستگاه بیشتر می باشد.

میزان عملکرد : دستگاه لیزر مو زائد شاتی با استفاده از لامپ های مخصوص امواج مشخصی را به یک ناحیه می تاباند و کارکرد لامپ به تدریج کاهش می یابد. در حالی که در دستگاه رولی از لیزر دایود استفاده می شود و بر یک ناحیه خاص تمرکز ندارد.

سرعت لیزر : دستگاه شاتی از جمله سریع ترین انواع دستگاه های لیزر است و در هر ثانیه 5 شات انجام می دهد.

ایمنی : دستگاه لیزر شاتی بر خلاف دستگاه رولی تماسی با پوست ندارد و حد فاصل مناسب را رعایت می کند.

قیمت دستگاه لیزر مو زائد رولی اصل

قیمت دستگاه لیزر مو زائد رولی اصل

قیمت دستگاه لیزر مو رولی به توجه به این که محصولی وارداتی است می تواند وابستگی زیادی به نرخ ارز داشته باشد و به دلیل بالا رفتن نرخ ارز در سال های اخیر قیمت این دستگاه با افزایش قابل توجهی نسبت به سال های گذشته مواجه بوده است.

برای کسب اطلاع از قیمت روز این دستگاه لیزر اصل می توان با توزیع کننده آن در بازار به طور مستقیم ارتباط آنلاین برقرار کرد و از قیمت این دستگاه مطلع شد. برای ارتباط با این توزیع کننده چندین راه وجود دارد از جمله این که خریداران می توانند از همین وب سایت با مشخصات و قیمت این دستگاه آشنا شوند یا این که از لینک شبکه های اجتماعی موجود در سایت که باعث ایجاد ارتباط بین خریدار و توزیع کننده می شوند استفاده کنند و استعلام قیمت روز این دستگاه را انجام دهند.

قیمت این دستگاه در سفارش تکی و عمده به هم تفاوت زیادی دارد و خرید عمده آن می تواند این دستگاه را با قیمت بسیار ارزانتری در اختیار خریداران قرار دهد.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *