مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

توزیع مستقیم دستگاه لیزر مو زائد کل بدن

آنچه در این مقاله می خوانید...

فواید استفاده از دستگاه لیزر مو زائد کل بدنپخش کننده دستگاه لیزر مو زائد کل بدن

امروزه با توجه به ایجاد انواع و اقسام مشکلات پوستی، طیف گسترده ای از مردم به استفاده از این دستگاه ها در جهت برطرف کردن مشکلات پوستی رو آورده اند و سعی می کنند عیوب ایجاد شده را تا حد ممکن برطرف کنند. انواع برندهای مختلف در بازار وجود دارد که هر کدام کارایی خاص خود را دارند. جهت دسترسی به توزیع مستقیم دستگاه لیزر مو زائد کل بدن، می توانید به شرکت ما مراجعه نمایید.

توزیع مستقیم دستگاه لیزر مو زائد کل بدن

فواید استفاده از دستگاه لیزر مو زائد کل بدن

فواید استفاده از دستگاه لیزر مو زائد کل بدن

آشنایی با فواید استفاده از دستگاه لیزر موی زائد:

  • دستگاه لیزر موهای زائد می ‌تواند با به وجود آوردن حرارت در رنگدانه های مو سبب تخریب فولیکول های مو شده و تا حد زیادی از رشد مجدد موها جلوگیری کند و در واقع رشد مجدد موها را می ‌تواند به حداقل ممکن برساند. هرچه کیفیت این دستگاه‌ ها بالاتر باشد می تواند تاثیر بیشتری در رفع موهای زائد داشته باشد.
  • اشعه لیزر موجود در دستگاه لیزر می تواند با قدرت بسیار زیاد، به پیاز مو نفوذ کند و آن ها را از بین ببرد. در واقع پیگمنت های موجود در مو، اشعه لیزر را جذب می کند و قادر است موها را درون پیاز مو از بین ببرد. قابل ذکر است که تنوع لیزرها می تواند برای از بین بردن انواع موهای زائد مورد استفاده قرار گیرد. به طور کلی درمان لیزر موهای زائد می تواند به عنوان یک روش غیر تهاجمی محسوب شود که سبب کاهش یافتن دائمی و طولانی مدت موهای زائد شود.
  • در گذشته لیزر موهای زائد فقط برای بیماران با پوست های روشن صورت می گرفت، اما با به وجود آمدن تکنولوژی های جدید، این شیوه درمانی برای بیمارانی با پوست های تیره هم امکان پذیر شد و توانست مشکلات آن ها را هم درمان کند و برای آن ها هم موثر باشد.
  • لیزر موهای زائد صورت و بدن برای افرادی با پوست روشن می تواند مناسب تر است و همچنین تاثیر بهتری برای پوست های روشن و موهای ضخیم دارد. این نکته مهم است که افراد باید مراقبت های پوستی مناسب را بعد از انجام لیزر مو زائد انجام دهند تا اثرات این درمان ماندگارتر شود.

پخش کننده دستگاه لیزر مو زائد کل بدن

پخش کننده دستگاه لیزر مو زائد کل بدن

شرکت های پخش کننده دستگاه لیزر باید این دستگاه ها را مطابق با استانداردهای بین المللی تولید کنند تا استفاده از آن ها برای پوست بدن انسان تاثیر بدی نداشته باشد.

توزیع دستگاه لیزر باید به گونه ای باشد که همراه با ضمانت نامه باشد تا چنانچه دستگاه در کوتاه مدت دچار خرابی شود، شرکت های تولیدی بتوانند پشتیبانی لازم را برای رفع عیوب ایجاد شده داشته باشند.

با توجه به نوسان قیمت در بازار، نمی توان قیمت دقیقی برای این دستگاه ها در نظر گرفت. برخی از فاکتورهای تاثیر گذار بر قیمت این دستگاه ها به شرح زیر است:

  1. نوع دستگاه
  2. کیفیت دستگاه
  3. کاربرد دستگاه
  4. قیمت روز بازار
  5. و …
مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.