مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

توزیع دستگاه لیزر مو زائد پلاتینیوم

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعات کامل درباره دستگاه لیزر مو زائد پلاتینیومپخش کننده دستگاه لیزر مو زائد پلاتینیوم

دستگاه لیزر مو زائد پلاتینیوم، از سری دستگاه های لیزر مدرن و پرکاربردی بوده که از طول موج های متفاوت و عملکرد بهینه ای برخوردار می باشد. بنابراین این دستگاه لیزر طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

از این رو توزیع دستگاه لیزر مو زائد پلاتینیوم، باید به صورت مستقیم و در سرتاسر ایران انجام گیرد. تا در این راستا امکان دسترسی به این دستگاه برای عموم مردم فراهم گردیده و افراد توانایی خرید و استفاده از آن را داشته باشند.

توزیع دستگاه لیزر مو زائد پلاتینیوم

اطلاعات کامل درباره دستگاه لیزر مو زائد پلاتینیوم

اطلاعات کامل درباره دستگاه لیزر مو زائد پلاتینیوم در واقع دستگاه لیزر پلاتینیوم نسل جدیدی از دستگاه لیزر بوده که از آن می توان در زمینه لیزر موهای زائد برای گونه های مختلف از مو و پوست در رنگ های متفاوت استفاده نمود. و از آن جایی که این دستگاه مجهز به سیستم خنک کننده با قدرت بسیار بالا می باشد، بنابراین می تواند، عملیات لیزر درمانی را بدون درد و سوختگی روی سطح پوست انجام دهد.

از دیگر ویژگی های این دستگاه لیزر جدید، استفاده از سه طول موج به طور هم زمان می باشد. به گونه ای که این طول موج ها توسط این دستگاه ترکیب شده و به عمق بافت های مختلف و هم چنین ساختارهای فولیکول مو نفوذ خواهد کرد.

علاوه بر موارد گفته شده، دستگاه لیزر پلاتینیوم دارای طول موج های متفاوتی بوده که برای رنگ پوست های روشن ، پوست های تیره و پوست های گندمی قابل تنظیم می باشد. هم چنین این دستگاه را می توان به صورت جداگانه برای آقایان و بانوان تنظیم نمود.

و اما طول موج های استفاده شده در این مدل از دستگاه لیزر مو شامل طول موج ۷۵۵ نانومتر، طول موج ۸۰۸ نانومتر و طول موج ۱۰۶۴ نانومتر می باشند. از این رو استفاده از این دستگاه مخصوص به شخص خاصی نبوده و پس از اتمام کار، شاهد عوارض جانبی نظیر سوختگی و درد نخواهیم بود.

پخش کننده دستگاه لیزر مو زائد پلاتینیوم

پخش کننده دستگاه لیزر مو زائد پلاتینیوم در حقیقت دستگاه لیزر مو زائد پلاتینیوم، گونه دیگری از دستگاه های لیزر بوده که با توجه به کیفیت بالا و کاربرد فراوانی که داشته، همواره از میزان تقاضای بسیار بالایی برخوردار می باشد. بنابراین افراد زیادی تمایل به خرید و استفاده از آن خواهند داشت.

بنابراین پخش کننده دستگاه لیزر پلاتینیوم وظیفه دارد تا نمونه های مختلف از این دستگاه را با حذف واسطه ها، در کلیه نقاط کشور ارائه نماید. از سویی دیگر این پخش کننده باید مدل های مختلف از این دستگاه لیزر را در بهترین کیفیت و با مناسب ترین قیمت در اختیار خریداران قرار دهد. تا در این راستا عموم مردم بدون نیاز به پرداخت هزینه های اضافه توانایی خرید آن را داشته باشند.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.